KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14488535
nr 1448 8535
John Haavs Johnson
(1915-1968), Sverige
Sjöjungfrur. Signerad. Akvarell, bildmått: 30x37 cm, oramat löst blad
John Haavs Johnson, svensk målare född 1915, död 1968.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 februari 2022
kl 18:31:48
14/2 15:14:19
John Haavs Johnson
Läs mer om John Haavs Johnson